Work and travel

Elsan Plastik Ambalaj Sanayi

Plastik sektöründe 1985li yıllardan beri sektörün içinde olan yüksek kalite ve geniş ürün yelpazesiyle 2013 yılında kurulan Elsan Plastik Ambalaj Sanayi sektörde 2.Nesil üretici olarak 85li yıllardan beri gelen deneyimin verdiği güçle gelişerek ülke ekonomisine hizmete devam etmektedir.

Yüksek kalite politikası, müşteri odaklı hizmeti, profesyonel kadrosuyla sektördeki yerini almıştır. Sürekli kendini yenileyen ve geliştiren Elsan Plastik, yöneticilerinin bilgi birikimlerini ve tecrübelerini de kullanarak 2016 yılında yeni bir büyüme hamlesiyle profesyonel ekibiyle Elsan Plastik Ambalaj ürün çeşitlerine her geçen gün yenisini eklemektedir. Piyasa koşullarında fark yaratabilen bir hizmet ve kalite anlayışına ulaşılmıştır.

Elsan Plastik Ambalaj olarak biz başarının bir tesadüf olmadığına, bir işteki başarının çok çalışmakla olduğu gibi, doğru satın alma, doğru satış fiyatlandırması oluşturma, kaliteli üretim ve zamanında teslimatla da gerçekleştiğine inanıyoruz.

Misyon

  • Geniş bir ürün çeşitliliği olan firmamız; piyasada yer alan tüm sektörlerin ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmaktadır.
    Değerli müşterilerimizin güveniyle üreticiden tüketiciye ilkesiyle Elsan Plastik Ambalaj müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır.
    Piyasanın ihtiyaçlarına yönelik olarak neler yapabileceğimiz konusunda kendimizi güncelleyerek, kaliteli hizmet verme anlayışımızı sürdürüyoruz.

Vizyon

  • Ülke ekonomisine olan katkımızı, ihracat alanına da yatırım yaparak daha ileriye götürme düşüncesindeyiz. Bununla ilgili gerekli alt yapı çalışmasını oluşturmaktayız.Tüketici ihtiyaçlarını doğru bir şekilde analiz ederek, gelecek tasarımları yapmaya özen gösteriyoruz. Çalışanlarımızı bu doğrultuda eğiterek, firmamız ile birlikte çalışanlarımızı da geleceğe hazırlıyoruz.
    Başarımızın sürdürülebilir olması gerektiğinin farkındayız.

Hayatın her alanında inovatif ambalaj Elsan Ambalaj!

Dil Seçenekleri / Language options